Teslimat koşulları

Bkz:
Gizlilik Politikası
Satış Sözleşmesi
İptal ve İade Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcutsa en geç 3 iş günü içerisinde gönderilecektir. Teslimat adresinin Alka Yayınevi’ne uzaklığına göre kargo şirketi yaklaşık olarak 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Ürün eğer stoklarımızda bulunmuyorsa Alka Yayınevi internet sitesinde ürün sayfalarında ayrıca belirtilir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması hâlinde size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Resmî tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Alka Yayınevi garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili bir e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.alkayayinevi.com aynı zamanda bir çevrimiçi alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır.

Satın alınan ürün(ler) Alka Yayınevi’nden kaynaklı yaşanan (hatalı, bozuk, eksik ürün) sorunlar en kısa sürede giderilir. Ürün yeniden alıcıya ulaştırılır ya da bedeli alıcıya iade edilir.

Bkz:
Gizlilik Politikası
Satış Sözleşmesi
İptal ve İade Koşulları

Başa dön